De Popschool

Over ons

Sinds 2010 biedt Popschool Westland muzieklessen in het Westland voor jong en oud, beginnend of gevorderd. In de afgelopen jaren is de muziekschool uitgegroeid tot een begrip in het Westland en en geven er op wekelijkse basis zo’n 11 tot 13 docenten les in verschillende instrumenten en vakken. Alle docenten hebben een muziek-, theater-, of cultuuropleiding als achtergrond. Hieronder kun je zien wie wij zijn en wat we doen.

Dit zijn wij
Hier geven we les
Dit is muziek van ons en onze leerlingen

Popschool Westland is in 2009 opgericht en uitgegroeid tot dé moderne muziekschool van het Westland.

Moderne inspirerende muzieklessen voor alle leeftijden welke ook nog betaalbaar zijn.

Jonge professionele docenten welke allemaal een muziek-, musical-, of cultuuropleiding als achtergrond hebben.

Geen ouderwetse lesmethodes maar op de leerling aangepaste lessen zodat elke leerling krijgt wat hij of zij nodig heeft.