Vacature docent piano

Bij Popschool Westland in ‘s-Gravenzande zijn we per direct op zoek naar een pianodocent voor het geven van individuele lessen. Eventueel wil je ook helpen (tegen vergoeding) bij projecten en activiteiten die de Popschool organiseert.

Piano-docent houdt muziekpapier tegen de muur terwijl ze naar haar piano-leerling kijkt, die geconcentreerd luistert naar wat zijn juf te zeggen heeft.

Onze visie
We werken graag op een eigentijdse manier met de leerlingen in onze school. Ons team is heel divers qua samenstelling. We hebben op allerlei (muziek-)opleidingen gezeten, maar wat ons samenbindt is dat we graag de leerlingen meenemen in de praktijk van de muzikant. We werken weinig met methodes, maar vullen creatief de lessen in en gaan aan de slag met liedjes die de leerlingen zelf aandragen. Ook organiseren we concerten, opnameprojecten etc. Dit blijkt een succes, want de Popschool groeit nog steeds!

Word je hier enthousiast van en voldoe je ook aan onderstaande criteria?


Dit ben jij
– Je studeert aan een muziekopleiding, of je hebt er eentje afgerond;
– Je staat ook graag op het podium en weet hoe het is om muzikant te zijn;
– Je straalt enthousiasme uit naar de leerlingen en weet de lessen creatief in te vullen;
– Je bent ZZP’er of bent bereid je bij de KVK in te schrijven;
– Je bent minimaal 1 dag beschikbaar tussen 15:00-21:00;
– Je bent beschikbaar op dinsdag, donderdag of zaterdag.

Het uurtarief is in overleg.


Lijkt het je leuk bij ons te werken? Stuur dan je cv + motivatie naar simone@popschoolwestland.nl.